خرید و فروش ارز دیجیتال
کسب درآمد در صرافی دیجیکس۲۴ با دعوت دوستان
۳۰ درصد، بیشترین پاداش معرفی دوستان

کسب درآمد همیشگی و میلیونی با دعوت از دوستان

برای استفاده از سیستم درآمد از طریق معرفی دوستان دیجیکس ۲۴، کافیست ابتدا در سایت ثبت نام کرده و از بخش دعوت دوستان، انواع کد دعوت خود را با درصد دلخواه از ۰ تا ۳۰ درصد بسازید و به دوستانتان بدهید تا با لینک اختصاصی شما ثبت نام کنند.

پس از ثبت نام و احراز هویت هر کاربر با لینک اختصاصی شما، آن کاربر از اعضای شما تلقی شده و بر اساس درصد انتخابی از معاملات هم شما و هم دوستانتان پاداش دریافت میکنید.

مراحل دعوت از دوستان

در کوتاه ترین زمان، به درآمد ثابت برسید

برای کسب درآمد از کجا شروع کنیم
ثبت نام
ابتدا در سایت با شماره موبایلی که متعلق به خودتان است ثبت نام کنید
کسب درآمد از طریق دعوت از دوستان صرافی دیجیکس ۲۴
ساخت لینک دعوت
میتوانید یک کد رعوت برای همه دوستانتان یا برای هر دوست یک کد رعوت احتصاصی با درصد دلخواه بسازید
درآمدزایی از طریق رفرال
شروع کسب درآمد
با هر معامله خرید و فروش دوستانتان تا ۳۰ درصد از سود را سهیم شوید و درآمدی مستمر و همیشگی داشته باشید

پردرآمدترین کاربران از طریق دعوت دوستان

با دعوت دوستان بیشتر به دیجیکس۲۴ از طریق رسانه‌های خود، درآمد مستمر داشته باشید

رتبه
حساب کابرری
پاداش
تعداد دوستان
رتبه
۱
علی احمدی
حساب کاربری
پاداش
تعداد دوستان
۳۲
نفر
09125****48۲۳،۴۵۰،۳۵۰ تومان
رتبه
۲
آروین شیخی
حساب کاربری
پاداش
تعداد دوستان
۲۱
نفر
09132****22۱۷،۲۷۲،۲۲۰ تومان
رتبه
۳
سجاد میرباقری
حساب کاربری
پاداش
تعداد دوستان
۱۲
نفر
09114****30۷،۳۵۰،۳۹۰ تومان
رتبه
۴
حامد قربانی
حساب کاربری
پاداش
تعداد دوستان
۹
نفر
0939****26۵،۳۸۰،۳۳۰ تومان
رتبه
۵
حسین پاکدل
حساب کاربری
پاداش
تعداد دوستان
۵
نفر
09198****43۱،۸۳۳،۹۰۰ تومان

سولات متداول

هر آنچه در مورد دعوت دوستان باید بدانید

ریفرال در واقع سیستمی است که شخص معرفی کننده به‌واسطه معرفی دوستان خود به مجموعه‌ای دیگر، درآمد کسب می‌نماید. در واقع فرد معرفی کننده به دلیل کاهش هزینه های شرکت برای تبلیغات، بخشی از سود حاصله از معاملات افراد معرفی شده را بدست می‌آورد.

خیر، برای معرفی دوستان به صرافی دیجیکس ۲۴ هیچگونه محدودیتی ندارید و میتوانید بیشمار دوست و مشتری را به صرافی دیجیکس ۲۴ معرفی کرده و هم شما از معاملات آنها کسب سود کنید، هم دوستانتان تخفیف در معاملات دریافت کنند.

دعوت دوستان هم برای اشخاصی که با نزدیکان خود ارتباط دارند و هم برای رسانه‌هایی که مخاطب روزانه دارند میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. فرض کنید شما یک کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام دارید، میتوانید با قرار دادن لینک معرفی دوستان در صفحه خود، از تمام مشتریانی که از طریق شما عضو صرافی دیجیکس۲۴ شده و معامله می‌کنند، درآمد کسب کنید.

شما میتوانید بین ۰ تا ۳۰ درصد، عدد دلخواه خود را برای معرفی دوستان در نظر بگیرید. در واقعا با انتخاب عدد بین ۰ تا ۳۰ درصد سهم خود و دوستتان را از معامله خرید و فروش تعیین میکنید. بطور مثال اگر سهم خود را ۲۰ درصد در نظر بگیرید، سهم دوست شما ۱۰ درصد خواهد بود.

حداقل واریز پاداش دعوت دوستان به کیف پول ۱۰،۰۰۰ تومان می‌باشد و هر زمان که درآمد دعوت دوستان شما به این عدد یا بیشتر برسد، سیستم بصورت خودکار ساعت ۲۴ بامداد همان روز، پاداش را به کیف پول تومانی شما واریز می‌نماید و شما میتوانید درخواست برداشت به حساب بانکی خود را ثبت کنید.

به محض ثبت و انجام معامله خرید یا فروش و در نظر گرفتن درصد همکاری در فروش، پاداش شما محاسبه می‌گردد و طبق مراحلی که بالاتر توضیح داده شد، با شما تسویه می‌گردد.

قوانین این صفحه ممکن است در طول زمان تغییر بکند، پس توصیه میکنیم قبل از استفاده از سیستم معرفی دوستان، به دقت قوانین را مطالعه فرمایید. صرافی دیجیکس۲۴ این حق را برای خود محفوظ میداند که در صورت نیاز هر زمان که نیاز باشد قوانین دعوت دوستان را بازبینی و تغییر دهد.

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید