تومان

فعال

پرداخت میکنید

TMN

دریافت میکنید

USDT

مشاهده بیشتر

سوالات متداول خرید و فروش تتر

برای فروش یا خرید تتر از صرافی ایرانی، میتوانید در صرافی دیجیکس۲۴ که بهترین صرافی خرید تتر میباشد ثبت نام کرده و با بهترین قیمت تتر اقدام به معامله نمایید.

برای انجام معاملات خرید و فروش باید احراز هویت کنید. واریز به کیف پول کریپتو نیازی به احراز هویت ندارد اما تمام عملیات های برداشت بعد از احراز هویت امکان پذیر میباشند.

برای تبدیل تتر به تومان ابتدا باید در یک صرافی ایرانی احراز هویت نمایید و سپس ارز دیجیتال تتر را به کیف پول منتقل کرده و بصورت سفارش گذاری سریع یا فروش در بازار به تومان تبدیل نمایید.

حداقل میزان خرید تمام رمزارزها اعم از تتر در صرافی دیجیکس ۲۴، ۲۰۰ هزار تومان میباشد اما حداکثری برای خرید تتر وجود ندارد و به صورت نامحدود میتوانید خرید انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش تمام ارزهای دیجیتال در صرافی دیجیکس ۲۴ رایگان است. کارمزد انتقال تتر بستگی به شبکه دارد. کارمزد شبکه TRC-20 در حال حاضر ۱.۲ تتر و شبکه ERC-20 حدود ۱۰ تتر است.

ارزش تتر همواره برابر ۱ دلار آمریکا میباشد و به عنوان وسیله ای برای حفظ ارزش پول در کشورهایی که دچار تورم هستند می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما در نظر داشته باشید که مانند سایر ارزهای دیجیتال قیمت جهانی آن نوسانی ندارد.

خیر، تتر قابل استخراج نمیباشد و برای بدست آوردن تتر باید آن را از صرافی های معتبر ایرانی یا خارجی خریداری نمایید.

قیمت خرید و فروش تتر بصورت لحظه ای در حال تغییر می‌باشد، لذا میتوایند قیمت روز تتر را از ابتدای این صفحه مشاهده نمایید.

عوامل متعددی همچون: عمق کم بازار تتر در مقایسه با دلار، افزایش روز افزون تقاضای خرید تتر، کارمزد انتقال پایین تتر و .. از علل اختلاف قیمت تتر و دلار می‌باشند.

قیمت ارزهای دیجیتال

لیست رمزارزها

تاریخچه قیمت لحظه ای تتر

زمان

خرید

فروش

تغییر

جدیدترین مطالب بلاگ

با بلاگ دیجیکس ۲۴ همیشه به روز باشید

مطالعه بیشتر

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید