سوالات متداول

لیستی از سوالاتی که شاید با آن مواجه شوید

ما در این صفحه لیستی از سوالاتی که ممکن است برای شما بوجود بیایید را قرارداده ایم تا در سریعترین زمان و بصورت جامع پاسخ سوالات خود را بیابید.

دیجیکس ۲۴ یکی از پلتفرم های پیشرو و سریع در زمینه خرید، فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال میباشد که تمام هدف ما در این مجموعه، ایجاد محیطی امن، سریع و با هزینه معقول برای شما میباشد. در دیجیکس ۲۴ شما میتوانید کیف پول ارزی و ریالی داشته باشید و بدون ریسک نسبت به نگهداری وجوه خود اقدام نمایید.

فعالیت اعضای این مجموعه از سال ۹۶ بصورت افلاین در فضای کسب و کار خرید و فروش رمز ارز شروع شده و در سال ۹۸ با راه اندازی نسخه ۱ پلتفرم دیجیکس ۲۴، وارد فضای آنلاین تبادلات رمز ارزی شد که این مهم بدون اعتماد و همراهی کاربران ما مقدور نبود. در تمام این سالها اصلی که همواره در تار و پود مجموعه دجیکس ۲۴ بوده شفافیت در معاملات، حفاظت و صیانت از کاربران از تمام فضاهای ناامنی که در این حوزه به وجود آمد میباشد. لذا موارد یاد شده همواره سرلوحه فعالیت مجموعه دیجیکس ۲۴ بوده و امیدواری در این حوزه، گام های بلندی جهت بهبود فرآیند معاملات کاربران خود برداریم.

برای خرید ارز دیجیتال، ابتدا باید با شماره موبایلی که به نام خودتان است ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، با تکمیل مدارک احراز هویت شما انجام میشود و شما میتوانید اقدام به خرید ارز دیجیتال موردنظر کنید. پس از خرید کیف پول شما به مقدار خریداری شده شارژ شده و پس از تایید سیستمی اعتبار معامله، قابل برداشت یا انتقال میباشد،

پس از ثبت نام در سایت و انجام مراحل احراز هویت و تایید کارشناسان و رفع محدودیت خرید و فروش حساب شما، از پنل کاربری میتوانید اقدام به فروش ارز دیجیتال خود نمایید. پس از فروش، کیف پول ریالی شما شارژ میشود و میتوانید درخواست برداشت بخشی یا کل مبلغ را به شماره شبا مدنظر ثبت نمایید. مبلغ سفارش طبق برنامه زمانی تسویه بانکی به حساب شما واریز خواهد شد.

بله. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در دیجیکس ۲۴ ابتدا باید احراز هویت کنید تا امکانات سایت برای شما فعال شود.

بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. موارد محدودی در این زمینه برای شروع به کار با سایت دیجیکس ۲۴ در نظر گرفته شده است.

دیجیکس ۲۴ هیچگونه کارمزدی از معاملات دریافت نمیکند و شما میتوانید بدون کارمزد اقدام به معامله نمایید. در نظر داشته باشید که در حال حاضر در کشور ما مالیاتی از معامله رمز ارز دریافت نمیشود و هیچگونه هزینه اضافی ای متوجه کاربران نخواهد شد.

پس از ثبت نام با شماره موبایل در سایت و احراز هویت با مدارک هویتی خود، تمام امکانات سایت برای شما فعال میشود. امکاناتی نظیر خرید و فروش سریع، خرید و فروش با قیمت معین، ایجاد کد معرفی دوستان، کیف پول تومانی و رمزارزی و ... به حساب کاربری شما اضافه میگردد.

دیجیکس ۲۴ همگام با مقررات جهانی و داخلی، ملزم به احراز هویت کاربران محترم جهت ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود. ما متعهد می شویم که این اطلاعات را به صورت کاملاً محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران محترم، دریافت و محفوظ بداریم.

در صفحه مربوط به کارمزدها، بطور کامل موارد مربوط به سقف واریز و برداشت ریالی در جداول مربوطه توضیح داده شده است.

در صفحه مربوط به کارمزدها، بطور کامل موارد مربوط به سقف واریز و برداشت ریالی در جداول مربوطه توضیح داده شده است.

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید