سوالات متداول

سوالاتی که به دنبال جواب آنها هستید

لازم به ذکر است که محتوای این صفحه در زمان های مختلف مورد بازبینی قرار می‌گیرند، لذا خواهشمندیم در هر بار خرید و فروش، این صفحه را مجدد مطالعه نمایید.

فعالیت های شفاف و اعتماد کاربران ما، دلیل اعتماد کاربران جدید به دیجیکس ۲۴ میباشد. ما همواره در جهت کسب رضایت مشتریان خود تلاش خواهیم کرد و در این مسیر قطعا حمایت و اعتماد شما برای ما انرژی بخش خواهد بود.
همچنین در هنگام خرید یا فروش در سایت دیجیکس ۲۴، حتما به آدرس نمایش داده شده در مرورگر توجه کنید که برابر با https://digiex24.com باشد، در غیر اینصورت دیجیکس ۲۴ در مقابل اتفاقات احتمالی و ریدایرکت شدن شما به سایت های دیگر مسئولیتی را نمی پذیرد.
انتقال ارز دیجیتال یا ریال به حساب شما پس از ارسال سند انتقال از جانب شما در کوتاه ترین زمان واریز میگردد. در نظر داشته باشید که پس از قطعی شدن فاکتور و واریز وجه، دقیقا همان مقداری که در فاکتور به شما اعلام شده است، به حسابتان واریز میگردد.
برای خرید از سایت حتما نیاز به احراز هویت میباشد، اما برای فروش ارز دیجیتال به سایت نیازی به احراز هویت نمیباشد.
تمام اطلاعات شما صرفا برای پشتیبانی بهتر و جلوگیری از پولشویی دریافت میگردد. این اطلاعات در درایو سخت افزاری اکسترنال و خارج از فضای هاست نگهداری میگردد؛ لذا تحت هیچ شرایطی این اطلاعات در اختیار شخص ثالثی قرارداده نخواهد شد.
لازم به ذکر است که تمام اطلاعات زیر در خارج از فضای هاست و در درایو های اکسترنال تگهداری میگردند.
  • شماره موبایل‌ (به نام شما ثبت شده باشد)
  • شماره تلفن ثابت منزل
  • تصویر کارت ملی
به مشاوره نیاز دارید؟

۰۹۰۳-۲۳۴۱۵۷۷

پشتیبانی تلگرام