قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

در صرافی دیجیکس ۲۴، لیست قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مورد نظر را مشاهده کنید

ارز
خرید (تومان)
فروش (تومان)
قیمت
تغییر 24h
نمودار
عملیات

سوالات متداول

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال بر اساس عرضه و تقاضا در صرافی‌های مختلف تعیین می‌شود. عوامل متعددی می‌توانند بر عرضه و تقاضا و در نتیجه قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند، از جمله:سیاست‌های پولی: افزایش نرخ بهره توسط بانک‌های مرکزی می‌تواند تقاضا برای ارزهای دیجیتال را کاهش دهد, تورم: افزایش تورم می‌تواند تقاضا برای ارزهای دیجیتال را به عنوان یک ذخیره ارزش افزایش دهد, وضعیت اقتصادی: رکود اقتصادی می‌تواند تقاضا برای ارزهای دیجیتال را کاهش دهد.

در صرافی دیجیکس 24، قیمت ارز دیجیتال به تومان بر اساس ضرب قیمت جهانی رمز ارز در قیمت لحظه ای تتر محاسبه می‌گردد. همواره در تلاشیم تا بهترین قیمت ارز دیجیتال را در دسترس شما کاربران گرامی با کمترین اختلاف خرید و فروش قرار دهیم.

برای خرید ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی معتبر ایرانی مانند دیجیکس 24 اقدام به خرید نمایید. برای خرید ارز دیجیتال ابتدا باید احراز هویت کرده و سپس از طریق درگاه بانکی یا بصورت پرداخت با شناسه اقدام به خرید ارز دیجیتال با بهترین قیمت نمایید. صرافی دیجیکس 24 امکاناتی همچون کیف پول تومانی و رمز ارزی، کسب درآمد با معرفی دوستان و ... در اختیار شما قرار می‌دهد.

رمز ارز ها یکی از پر ریسک ترین دارایی ها برای سرمایه گذاری می‌باشند و روزانه نسبت به سایر بازار ها ممکن است نوسان های بسیار بیشتری را تجربه کنند. با علم بر این موضوع که نوسان قیمت رمزارز ها زیاد است باید با رعایت مدیریت سرمایه، بخشی از پول خود را وارد این بازار و خرید ارز دیحیتال نمایید که توان ریسک روی آن مبلغ را داشته باشید.

مشاهده بیشتر

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید