اتریوم

قیمت لحظه ای اتریوم

ETH - Ethereum

مشاهده بیشتر

سوالات متداول خرید و فروش اتریوم

برای خرید اتریوم هم میتوانید از صرافی های آنلاین مانند دیجیکس24، بایین، کوینکس و ...استفاده کنید و هم در تراست ولت در بخش اکسچنج با ارزهای دیگر مانند تتر اقدام به خرید اتریوم نمایید.

در کل برای خرید هر نوع ارز دیجیتالی در صرافی های ایرانی باید احراز هویت انجام شود. احراز هویت به فرایندی گفته می‌شود که در آن کاربر باید مدارکی جهت اثبات اینکه از حساب کاربری خود در سایت صرافی دیجیکس۲۴ برای سرمایه گذاری و خرید و فروش شخصی استفاده کرده و برای دیگران واسطه گری نمی‌کند.

مطالب زیادی مبنی بر استخراج اتریوم رایگان با گوشی در سطح اینترنت وجود دارد اما اگر بخواهیم واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم و برای شما توضیح دهیم، باید بگوییم خیر، امکان استخراج اتریوم با گوشی موبایل ممکن نیست. در واقع اگر یک درصد هم اپلیکیشن یا مجموعه ای ادعای ماینینگ اتریوم با گوشی موبایل را داشته باشد، به احتمال زیاد باید به آن شک کرد چون پس از جمع آوری مقداری اتریوم، با اطمینان ۹۹.۹ درصد امکان برداشت اتریوم برای شما وجود نخواهد داشت.

تا قبل از اتریوم ۲.۰، این رمزارز قابل استخراج بود و امکان استخراج اتریوم با کارت گرافیک وجود داشت اما پس از آپدیت شبکه اتریوم به PoS دیگر امکان استخراج اتریوم برای کاربران ممکن نیست.

ارزهای متعددی را می‌توان با کارت گرافیک هایی که برای استخراج اتریوم استفاده می‌کردید را با همان کارت گرافی ها ماین کرد اما از بین بهترین ارزهای دیجیتال برای استخراج با کارت گرافیک می‌توان به اتریوم کلاسیک (ETC)، فیرو (FIRO)، ریون کوین (RVN)، کورتکس (CTXC) و ارگو (ERG) اشاره کرد.

بله، در هر ساعتی از شبانه روی میتوانید رمزارز خود را در صرافی دیجیکس 24 به تومان تبدل کرده و در صورت نیاز مبلغ را از کیف پول تومانی خود برداشت نمایید.

اتریوم دیگر قابل استخراج نیست اما بیت کوین قابل استخراج است. همچنین تعداد بیت کوین های قابل استخراج نهایتا ۲۱ میلیون واحد خواهد بود در صورتی که اتریوم سقف مشخصی ندارد.

شبکه اتریوم به مراتب بسیار سریعتر از شبکه بیت کوین است و پردازش تراکنش های این شبکه با سرعت بالایی پردزاش می‌شوند. اما انتقال اتریوم به کیف پول حدودا بین ۱۵ ثانیه الی ۵ دقیقه به طول می‌انجامد.

تومان

فعال

پرداخت میکنید

TMN

دریافت میکنید

USDT

خرید تتر

قیمت ارزهای دیجیتال

لیست رمزارزها

جدیدترین مطالب بلاگ

با بلاگ دیجیکس ۲۴ همیشه به روز باشید

مطالعه بیشتر

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید