بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین

BTC - Bitcoin

مشاهده بیشتر

سوالات متداول خرید و فروش بیت کوین

بیت کوین اولین و ارزشمندترین ارز دیجیتال در بازار رمزارزها می‌باشد که در سال ۲۰۰۸ توسط شخص یا گروهی به نام ساتوشی ناکاموتو طراحی و کد نویسی شد و با قیمت اولیه ۰.۰۰۰۳ دلار ارزش گذاری شد و در سال ۲۰۲۱ در اوج قیمتی خود به ۶۹۰۰۰ دلار نیز رسید.

بدست آوردن بیت کوین رایگان به نوعی نشدنی است اما راه های سخت و طاقت فرسایی همچون شرکت در برخی پروژه ها برای تست و پیدا کردن ایرادات نیز وجود دارد که پاداش با بیت کوین پرداخت میگردد.

برای محاسبه قیمت بیت کوین به تومان ابتدا باید قیمت دلاری بیت کوین را بدست آورده و سپس در قیمت هر واحد تتر ضرب کنید. بطور مثال اگر قیمت هر واحد بیت کوین ۲۵ هزار دلار و قیمت تتر ۵۰،۰۰۰ تومان باشد، قیمت هر واحد بیت کوین به تومان معادل ۱،۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان خواهد بود.

خرید و سرمایه گذاری در هر حوزه ای بستگی به روحیات و توانایی شما دارد. خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین علاوه بر روحیه ریسک پذیری و توانایی های سرمایه گذاری، به تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال، مدیریت سرمایه و ریسک و بسیاری عوامل دیگر نیاز دارد. در پایان توصیه ما به شما این است که با سرمایه ای وارد بازار کریپتو شوید که اگر ریزش های شدیدی اتفاق افتاد، به زندگی عادی شما لطمه‌ای وارد نکند.

برای خرید بیت کوین میتوانید از صرافی های داخلی و خارجی و حتی صرافی های غیرمتمرکز استفاده کنید. مزیت خرید بیت کوین از صرافی های داخلی این است که دیگر نیازی به چند مرحله تبدیل ریال به تتر و یپس تبدیل تتر به بیت کوین ندارید، بلکه میتوانید مستقیما با ریال، مقدار بیت کوین مورد نظر را خریداری نمایید.

بیت کوین و مفهوم ارزهای دیجیتال کلاهبرداری نیست اما گاها پروژه های پانزی و حتی واسط های معاملاتی منجر به ایجاد اتفاقاتی در این حوزه می‌شوند که با کمی دقت و تحلیل در خصوص انتخاب بهترین صرافی برای خرید و فروش بیت کوین، میتوانید سایه این اتفاقات و کلاهبرداری هارا برای همیشه از بین ببرید.

صعود و نزول در تمام بازارهای مالی جهان هر روزه در حال اتفاق است. اما عموما افراد با خوشبینی وارد بازارهای مالی شده و گاها دچار ضررهای جبران ناپذیری می‌شوند. در مورد اینکه قیمت بیت کوین رشد میکند، تقریبا تمام متخصیصین این حوزه اتفاق نظر دارند اما فاکتور مهمی که وجود دارد این است که این رشد و افزایش قیمت در چه بازه زمانی ای رخ می‌دهد که نسبت بازدهی به زمان عدد معقولی نسبت به باقی بازارها باشد.

برای استخراج بیت کوین ابتدا باید مجوز راه اندازی فارم دریافت کنید. سپس از متخصیص ماینینگ در خصوص خرید دستگاه و راه اندازی فارم مشاوره دریافت کنید.

خیر، طبق قوانین کشور و دستور پلیس فتا امکان مبادله رمز ارز بدون احراز هویت ممکن نمی‌باشد.

تومان

فعال

پرداخت میکنید

TMN

دریافت میکنید

USDT

خرید تتر

قیمت ارزهای دیجیتال

لیست رمزارزها

جدیدترین مطالب بلاگ

با بلاگ دیجیکس ۲۴ همیشه به روز باشید

مطالعه بیشتر

درآمد همیشگی برای شما و دوستانتان

با دعوت از دوستان خود و ثبت تراکنش در پلتفرم دیجیکس ۲۴ با هر معامله موفقی که انجام میدهند شما هم پاداش میگیرید