شرایط و قوانین

تمام شرایط و قوانین خرید و فروش ارز دیجیتال در دیجیکس ۲۴

لازم به ذکر است که قوانین این صفحه در زمان های مختلف مورد بازبینی قرار می‌گیرند، لذا کاربر با هر بار خرید یا فروش و استفاده از خدمات دیجیکس ۲۴، موافقت خود را نسبت به قبول قوانین اعلام مینماید.

تمام فعالیت های صرافی آنلاین دیجیکس ۲۴ مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچگونه تبادل ارزی مانند خرید و فروش دلار، یورو و سایر ارزهای فیات در این مجموعه انجام نمی‌شود. همچنین در صورت استفاده از خدمات صرافی آنلاین دیجیکس ۲۴، پذیرش خود در قبال قوانین و مقررات دیجیکس ۲۴ را اعلام نموده اید.
کاربران با ثبت نام در دیجیکس ۲۴ و همچنین با هر بار استفاده از خدمات دیجیکس ۲۴ می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری دیجیکس ۲۴ را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از نرم افزار (وبسایت دیجیکس ۲۴) به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن میباشد.
درهنگام خرید یا فروش در سایت دیجیکس ۲۴، حتما به آدرس نمایش داده شده در مرورگر توجه کنید که برابر با https://digiex24.com باشد، در غیر اینصورت دیجیکس ۲۴ در مقابل اتفاقات احتمالی و ریدایرکت شدن شما به سایت های دیگر مسئولیتی را نمی پذیرد.
تنها آیدی تلگرام ارتباط کارشناسان ما با شما @digiex24_contact بوده و شما نیز تنها با این آیدی میتوانید در ارتباط باشید. چنانچه با مورد مشکوکی متوجه شدید، سریعا به ما اطلاع دهید.
چنانچه افرادی درخواست اطلاعات حساب کاربری شما را کردند و در قبال اینکار پیشنهاد مبلغی به شما دادند، سریعا مراتب صرافی دیجیکس ۲۴ را اطلاع دهید.
چنانچه آدرس اشتباهی را در فرآیند خرید ارز دیجیتال وارد نمایید، تمام مسئولیت های آن برعهده شما بوده و دیجیکس ۲۴ مسولیتی را قبول نمیکند. لذا در زمان وارد کردن آدرس ولت خود در دیجیکس ۲۴، حداقل یک مرتبه آن را چک نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.
برای فروش ارزهای خود به دیجیکس ۲۴ نیازی به احراز هویت نمیباشد اما برای خرید از ما نیاز به احراز هویت و ارسال مدارک مربوطه میباشد. به منظور حفظ امنیت بالای اطلاعات کاربران سایت، مدارکی که در حین فرآیند احراز هویت از آنها دریافت میگردد، در درایو سخت افزاری اکسترنال و در خارج از محیط سرور نگهداری میگردد تا این اطلاعات از حملات سایبری در امان باشند.
به این نکته توجه داشته باشید که خرید و فروش از دیجیکس ۲۴ تنها با کارت بانکی ای که اطلاعات آن را ثبت کرده اید قابل انجام است. بنابراین واریز یا برداشت با کارت های دیگر امکان پذیر نمیباشد.
دقت داشته باشید که میزان انتقال ارز پس از کسر کارمزد تراکنش، با مقدار اعلامی شما در سایت مطابقت داشته باشد. دیجیکس ۲۴ تنها با توجه به مقدار ارزی که به کیف پول ما (ولت) مینشیند با کاربر تسویه مینماید و کارمزد انتقال شبکه برعهده خود کاربر میباشد.
کارمزد تمام فروش ها به دیجیکس ۲۴، برعهده کاربر میباشد.
کارمزد خرید کاربر از ما در صورتی که بالای ۰.۳ بیت کوین و ۲۰۰۰ تتر باشد، برعهده دیجیکس ۲۴ میباشد.
در موقع خرید یا فروش توجه داشته باید که اعتبار قیمت ها ۱۰ دقیقه بوده و باید در این مدت سفارش خود را نهایی نمایید. چنانچه در حالت فروش به ما، کانفرم ارز ارسالی از جانب شما به کیف پول ما بیش از ۱۰ دقیقه زمان سپری شود، قیمت اعلام شده در سایت اعتبار نداشته و پس از هماهنگی با شما، فاکتور توسط پشتیبانی سایت ویرایش میگردد.
چنانچه ارزی که به ما میفروشید تتر باشد، قیمت تا ۳۰ دقیقه معتبر بوده و بعد از این زمان، قیمت مجدد توسط کارشناسان ما به شما اعلام خواهد شد.
در زمان ورود اطلاعات خود در حساب کاربری اعم از شماره ملی، شماره کارت، شماره حساب و ... دقت لازم را داشته باشید، زیرا هرگونه اشتباه در اطلاعات وارد شده بر عهده کاربر میباشد.
سایت دیجیکس ۲۴ هیچگونه مسئولیتی در خصوص سود یا زیان شما از خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و تمام خرید و فروش ها با اختیار خود کاربر انجام میگردد.
قیمت هایی که در سایت مشاهده میکنید، قیمت های نهایی بوده و خرید و فروش با مبالغ نشان داده شده که تنها ۱۰ دقیقه در مرحله ثبت سفارش اعتبار دارند.
چه در زمان خرید و چه در زمان فروش، حداقل یک مرتبه اطلاعات ورودی و دریافتی را چک نمایید. در صورت اشتباه کاربر، مسئولیت های ناشی از بی دقتی بر عهده کاربر میباشد.
برای ارسال تتر به کیف پول ما، از تترهای ERC-20 استفاده نمایید.
مجموعه دیجیکس ۲۴ تمامی تلاش خود را مبنی بر تسریع در واریزی ریال به حساب مشتریان میکند، اما در مواقعی نادر که به هیچ وجه کنترل آنها در دست ما نیست، ممکن است ریال به حساب شما نهایتا طی ۲۴ ساعت واریز گردد.
کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در نرم افزار وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت تشخیص خلاف این موضوع از طرف مجموعه دیجیکس ۲۴، سریعاً حساب کاربری وی تعلیق و مجموعه دیجیکس ۲۴ مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.
چنانچه حساب کاربری خود را در اختیار اشخاص دیگر در قبال دریافت مبلغی قرار دهید، مسولیت تمام مشکلات بوجود آمده برعهده فردی است که با اطلاعات وی سفارشات انجام شده و پیگیری های لازم به عمل خواهد آمد. همچنین دیجیکس ۲۴حساب کاربری وی را مسدود خواهد نمود.
چنانچه اطلاعات شما به دلیل سهل انگاری شما در اختیار افراد دیگر قرار بگیرد، مسئولیت تمام فعالیت های صورت گرفته از طریق حساب کاربری وی، برعهد کاربر میباشد. همچنین در هنگام مشاهده موارد مشابه، سریعا به مراتب دیجیکس ۲۴ اطلاع داده تا نسبت به غیرفعال کردن حساب کاربری اقدام نماید.
دیجیکس ۲۴ این حق را برای خود محفوظ میدارد، در مواقعی بنابر شرایط یا سیاست های جدید، از کاربران درخواست مدارک و اطلاعات مورد نیاز را درخواست نماید. در صورت عدم توجه به این موضوع توسط کاربر منجر به غیرفعال سازی حساب کاربری وی خواهد شد.
کاربران موافقت می کنند که دیچیکس ۲۴ هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا بروزرسانی شبکه رمز ارزها و یا بانک پذیرنده را نمی پذیرد.
دیجیکس ۲۴ ممکن است درصدهای تخفیف و یا کدهایی به منظور هدیه به کاربران ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، یا درصدی از هزینۀ خرید کاسته یا درصدی از هزینه فروش پس از پرداخت رمزارز به کاربر پرداخت ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در نرم افزار اضافه ‌شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید دیچیکس ۲۴ بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربران حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.
کاربران می‌پذیرد تخفیف های اعمال شده بر روی هر حساب کاربری و یا کدهایی که جهت تخفیف سفارش به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که دیچیکس ۲۴ برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای دیجیکس ۲۴ محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که دیچیکس ۲۴ تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه و یا پرداخت شده است را باطل یا حذف کند.
مجموعه دیجیکس ۲۴ تمامی تلاش خود را مبنی بر تسریع در واریزی ریال به حساب مشتریان میکند، اما در مواقعی نادر که به هیچ وجه کنترل آنها در دست ما نیست، ممکن است ریال به حساب شما نهایتا طی ۲۴ ساعت واریز گردد.
مجموعه دیجیکس ۲۴ تمامی تلاش خود را مبنی بر تسریع در واریزی ریال به حساب مشتریان میکند، اما در مواقعی نادر که به هیچ وجه کنترل آنها در دست ما نیست، ممکن است ریال به حساب شما نهایتا طی ۲۴ ساعت واریز گردد.
مجموعه دیجیکس ۲۴ تمامی تلاش خود را مبنی بر تسریع در واریزی ریال به حساب مشتریان میکند، اما در مواقعی نادر که به هیچ وجه کنترل آنها در دست ما نیست، ممکن است ریال به حساب شما نهایتا طی ۲۴ ساعت واریز گردد.
به مشاوره نیاز دارید؟

۰۹۰۳-۲۳۴۱۵۷۷

پشتیبانی تلگرام