شرایط و قوانین

تمام شرایط و قوانین خرید و فروش ارز دیجیتال در دیجیکس ۲۴

لازم به ذکر است که قوانین این صفحه در زمان های مختلف مورد بازبینی قرار می‌گیرند، لذا خواهشمندیم در هر بار خرید و فروش، قوانین این صفحه را مجدد مطالعه نمایید.

تمام فعالیت های صرافی آنلاین دیجیکس ۲۴ مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچگونه تبادل ارزی مانند خرید و فروش دلار، یورو و سایر ارزهای فیات در این مجموعه انجام نمی‌شود. همچنین در صورت استفاده از خدمات صرافی آنلاین دیجیکس ۲۴، پذیرش خود در قبال قوانین و مقررات دیجیکس ۲۴ را اعلام نموده اید.
درهنگام خرید یا فروش در سایت دیجیکس ۲۴، حتما به آدرس نمایش داده شده در مرورگر توجه کنید که برابر با https://digiex24.com باشد، در غیر اینصورت دیجیکس ۲۴ در مقابل اتفاقات احتمالی و ریدایرکت شدن شما به سایت های دیگر مسئولیتی را نمی پذیرد.
تنها آیدی تلگرام ارتباط کارشناسان ما با شما @digiex24_contact بوده و شما نیز تنها با این آیدی میتوانید در ارتباط باشید. چنانچه با مورد مشکوکی متوجه شدید، سریعا به ما اطلاع دهید.
چنانچه افرادی درخواست اطلاعات حساب کاربری شما را کردند و در قبال اینکار پیشنهاد مبلغی به شما دادند، سریعا مراتب صرافی دیجیکس ۲۴ را اطلاع دهید.
چنانچه آدرس اشتباهی را در فرآیند خرید ارز دیجیتال وارد نمایید، تمام مسئولیت های آن برعهده شما بوده و دیجیکس ۲۴ مسولیتی را قبول نمیکند. لذا در زمان وارد کردن آدرس ولت خود در دیجیکس ۲۴، حداقل یک مرتبه آن را چک نمایید و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.
برای فروش ارزهای خود به دیجیکس ۲۴ نیازی به احراز هویت نمیباشد اما برای خرید از ما نیاز به احراز هویت و ارسال مدارک مربوطه میباشد. به منظور حفظ امنیت بالای اطلاعات کاربران سایت، مدارکی که در حین فرآیند احراز هویت از آنها دریافت میگردد، در درایو سخت افزاری اکسترنال و در خارج از محیط سرور نگهداری میگردد تا این اطلاعات از حملات سایبری در امان باشند.
به این نکته توجه داشته باشید که خرید و فروش از دیجیکس ۲۴ تنها با کارت بانکی ای که اطلاعات آن را ثبت کرده اید قابل انجام است. بنابراین واریز یا برداشت با کارت های دیگر امکان پذیر نمیباشد.
دقت داشته باشید که میزان انتقال ارز پس از کسر کارمزد تراکنش، با مقدار اعلامی شما در سایت مطابقت داشته باشد. دیجیکس ۲۴ تنها با توجه به مقدار ارزی که به کیف پول ما (ولت) مینشیند با کاربر تسویه مینماید و کارمزد انتقال شبکه برعهده خود کاربر میباشد.
کارمزد تمام فروش ها به دیجیکس ۲۴، برعهده کاربر میباشد.
کارمزد خرید کاربر از ما در صورتی که بالای ۰.۳ بیت کوین و ۲۰۰۰ تتر باشد، برعهده دیجیکس ۲۴ میباشد.
در موقع خرید یا فروش توجه داشته باشید که مبلغ دریافتی از شما یا واریزی به شما زمانی محاسبه دقیق خواهد شد که ارز به ولت ما بصورت کامل منتقل شود و چنانچه تغییری در قیمت در این مدت ایجاد شود، قیمت جدید ملاک واریز می‌باشد.
در زمان ورود اطلاعات خود در حساب کاربری اعم از شماره ملی، شماره کارت، شماره حساب و ... دقت لازم را داشته باشید، زیرا هرگونه اشتباه در اطلاعات وارد شده بر عهده کاربر میباشد.
سایت دیجیکس ۲۴ هیچگونه مسئولیتی در خصوص سود یا زیان شما از خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و تمام خرید و فروش ها با اختیار خود کاربر انجام میگردد.
قیمت هایی که در سایت مشاهده میکنید، قیمت های نهایی بوده و خرید و فروش با مبالغ نشان داده شده که تنها ۱۰ دقیقه در مرحله ثبت سفارش اعتبار دارند.
چه در زمان خرید و چه در زمان فروش، حداقل یک مرتبه اطلاعات ورودی و دریافتی را چک نمایید. در صورت اشتباه کاربر، مسئولیت های ناشی از بی دقتی بر عهده کاربر میباشد.
برای ارسال تتر به کیف پول ما، از تترهای ERC-20 استفاده نمایید.
مجموعه دیجیکس ۲۴ تمامی تلاش خود را مبنی بر تسریع در واریزی ریال به حساب مشتریان میکند، اما در مواقعی نادر که به هیچ وجه کنترل آنها در دست ما نیست، ممکن است ریال به حساب شما نهایتا طی ۲۴ ساعت واریز گردد.
به مشاوره نیاز دارید؟

021-88941863

پشتیبانی تلگرام