انتخاب صفحه

ارزهای دیجیتال چقدر ارزش دارند؟

اگر خرید و فروش بیت کوین توسط دولت پشتیبانی نشود و در دنیای واقعی وجود نداشته باشد، ارزش آن چقدر است؟ و اگر بیت کوین فقط در صفحه نمایش کامپیوتر باشد، ارزش آن چطور تعیین می‌شود؟

ادامه مطلب

سه مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در حال حاضر

در حال حاضر بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کدام هستند؟ در اینجا لیستی از ۳ ارز رمزنگاری برتر و دلیل اینکه چرا آنها ممکن است بیشترین پتانسیل رشد را داشته باشند، آمده است.

ادامه مطلب

۱۰ پیش بینی خارق العاده در مورد آینده ارزهای دیجیتال

خرید و فروش ارز دیجیتال راه طولانی را از زمانی که اولین خرید بیت کوین برای چند پیتزا مورد استفاده قرار گرفت، پیموده است. تعداد معدودی از افرادی که این ارزها را در اختیار دارند، هنوز هم مالک آنها هستند. اما بسیاری از افرادی که از دوره موفقیت کریپتو مستفیض شده بودند، صاحب پول و املاک فراوانی شدند.

ادامه مطلب

۱۰ روشی که ارز دیجیتال با استفاده از آنها می‌تواند دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند!

ارز دیجیتال هر روزه در سراسر جهان شناخته تر و محبوب تر می‌شود. با این حال، نسبتاً جدید بودن آن و احتمال آشنا نبودن با آن، دلیل یک مشکل بزرگ است. زمان آن رسیده یاد بگیریم که چگونه ارز رمزنگاری جهان را به مکانی بهتر تبدیل می‌کند.

ادامه مطلب

۵ مزیت شگفت انگیز ارزهای دیجیتال که باید بدانید!

در طی این چند وقت گذشته، خرید ارز دیجیتال به سرعت مورد توجه عموم قرار گرفته است. شاید با اسامی مانند بیت کوین و اتریوم، ریپل و … آشنا شده باشید؛ اینها همه ارزهای دیجیتال هستند.

ادامه مطلب
Loading

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

bitcoin

Bitcoin (BTC)

$ 11,889.16
ethereum

Ethereum (ETH)

$ 436.94
ripple

XRP (XRP)

$ 0.298621
tether

Tether (USDT)

$ 0.999072
bitcoin-cash

Bitcoin Cash (BCH)

$ 294.80
binancecoin

Binance Coin (BNB)

$ 23.35